החלטתם כי אתם רוצים לערוך ערב קריוקי מסיבה כלשהי, לכבוד מסיבת יום הולדת, מסיבת רווקים/רווקות, בר מצווה, או סתם ערב בו החלטתם לעשות שמח לכל החבר'ה. אין ספר כי קריוקי היא פעילות מהנה ביותר בה ניתן ליהנות, לצחוק ולשחרר כל מעצורים באמצעות השירה, שכן זוהי פעילות המיועדת לכל אדם שרוצה לשיר ולא משנה מהם כישורי השירה שלו.

כמובן שבניגוד לעבר בו היינו צריכים לארגן ציוד קריוקי ובמקרה הטוב קלטות עם שירים מסוימים, היום בזכות הטכנולוגיה כבר הרבה יותר קל לנו לערוך ערבי קריוקי. אולם תמיד אנחנו נתלבט האם לערוך את הערב הזה בעצמנו או להשתמש בשירותיו של מפעיל קריוקי, שאולי יעלה לנו מעט יותר כסף אך בסופו של דבר יוכל לשנות לנו את פני הערב.


מה הופך מפעיל קריוקי ליותר טוב?

ובכן מפעיל קריוקי יכול בהחלט להפוך את הערב מאוד ערב קריוקי שיגרתי, לערב קריוקי בלתי נשכח. תחשבו כי במקום שאתם תתעסקו בכל הלוגיסטיקה וההכנות לערב, מישהו אחר יעשה את זה במקומכם. בנוסף, לפעמים זקוקיםלמישהו שילהיב את הקהל והאורחים במטרה לגרום לו להתחבר לערב.


בחירת המפעיל

לבחור מפעיל קריוקי יכול להיות שלב די מבלבל ומורכב, שכן יש לא מעט כאלו. אך כמובן שיש דברים שיכולים לסייע לכם בנושא הזה והראשון שבהם הוא כמובן היכרות שלכם או של אנשים שקרובים אליכם עם מפעיל קריוקי. אם אין מישהו מהקרובים אליכם שמכיר מפעיל קריוקי תוכלו כמובן תמיד לחפש ברשת האינטרנט.

כמובן שאם אתם רוצים לראות את המפעיל בפעולה, אתם יכולים לבקש ממנו לצפות בקטעים מערב אותו הוא העביר (היום רבים מהם נוטים להעלות קטעים ליו טיוב), או לחילופין לבקש לנכוח בערב אחד בו אותו הוא מעביר על מנת להתרשם ואז כמובן להחליט אם הוא מתאים לסגנון הערב אותו אתם מארגנים.

צרו איתי קשר