אין ספק כי אחד הטרנדים הגדולים בפאבים ומסעדות שונות זה ערב קריוקי שבועי. יש פאבים שיביאו גם הופעות חיות במהלך השבוע על מנת למשוך כמה שיותר קהל איכותי ולעשות עוד קצת קופה מהצד, אך פרט לכך גם לא יוותרו על הקריוקי, שכן זה משהו שלקוחות מאוד אוהבים ומגיעים ממש במיוחד עבורו.

אם חשבתם לעצמכם כי הקריוקי זוהי תופעה חולפת, אז סביר להניח שאתם טועים. הקריוקי פה להישאר וכמו כל דבר הוא רק הולך ומשתכלל. בנוסף לכך, אם בעבר היה נראה שקריוקי הנה תופעה אותה רק היפנים אימצו, גם פה אתם טועים. בכל רחבי העולם ניתן לראות כי מדובר על תחביב של ממש בקרב הרבה אנשים.

IMG 0321

 

יש אנשים שמארגנים ערבי קריוקי באופן פרטי לצורך ציון אירוע מסוים בין אם מדובר על יום הולדת, מסיבת רווקות, מסיבת גיוס או סתם אירוע גיבוש למקום העבודה. מדובר בסופו של דבר על פעילות משחררת למדי שיכולה להוציא מאנשים את מיטב הזיופים או דווקא לגרום להם לגלות כישרון שירה מוכמן.

אל נא תטעו, עוד בטרם היו תכניות טלוויזיה כדוגמת כוכב נולד או דה ווייס, הקריוקי כבר היה קיים ואין ספק שהתכניות הללו תרמו לפופולריות שלו עוד יותר. לכן סביר להניח כי דווקא בימים אלו תמצאו בערבי קריוקי בפאבים ומסעדות יותר ויותר לקוחות שמעוניינים להפגין את כישורי השירה שלהם.

איך זה עובד?

ובכן, כל בעל עסק יבחר את השיטה שלו לערב קריוקי אבל ברוב המקרים יזמינו מנחה מקצועי עם כל הציוד הדרוש לכך. כמובן שבעל העסק יכול לארגן את הערב בעצמו, אבל כמובן שתמיד צריך לפקח שהכל בסדר ולכן יעדיף להעביר את המושכות למנחה מקצועי שבטוח ילהיב את הקהל כמה שאפשר.

בשונה מערבי קריוקי פרטיים, בהם לפעמים לוקח הרבה זמן יחסית עד שהקהל משתף פעולה, במקרה של ערב בפאב או במסעדה, הקהל מגיע מרצונו ולכן קל יותר לגרום לו לשתף פעולה. ברוב המקרים יש רשימת שירים ממנה ניתן לבחור ואז פשוט להעביר אותה למנחה של הערב שאחראי גם לבחור את השירים.
קורה לפעמים מרוב עומס שלא כולם מצליחים לעלות לשיר, אבל אל דאגה, המטרה היא שכל אחד יקבל את האפשרות לעלות ולשיר את השיר האהוד עליו. גם לאלו הביישנים, שנדרשים כמה כוסות אלכוהול איכותי על מנת לגרום להם לעלות לבמה ולשיר את מה שמתחשק להם, גם אם מדובר על זיוף של ממש.

צרו איתי קשר