כאשר אתם רוצים לארגן ערב נחמד לכל החברים, אין ספק שערב קריוקי הוא דבר שאתם לוקחים בחשבון. הכוונה היא לעשות ערב סוחף ותוסס בו כולם יוכלו לפרוק אנרגיות ולשיר כפי שירצו ללא חשש. כמובן שתמיד יש את האפשרות שבערב כזה יהיו ביישנים למיניהם שיהיה להם קצת יותר קשה לשיר לרוב כולם ירצו לשיר.

לערב קריוקי יש לא מעט יתרונות, שאם תארגנו אותו נכון תהיו בטוחים שכל האורחים שהזמנתם לערב יהיו יותר ממרוצים ושמחים. בסופו של דבר הרי המטרה הסופית היא ליהנות, ובאמצעות הקריוקי תוכלו להרים ערב מלא בהנאה, הומור וכן אפשרות לכולם להיות יחדיו ומעט לצחוק אחד על השני על הזיופים הרבים.

DSC 0037

אך חשוב שתדעו שבערב קריוקי אין ממש חוקים, יש כמה דברים שכדאי להקפיד עליהם כאשר אתם מארגנים את הערב, אך המתכון להצלחה תלוי בכם ובאורחים שיגיעו לערב. כמובן שאם תחליטו להפקיד את הערב בידי ידיים מקצועיות זה חשוב לא פחות לכך שהערב יהיה מוצלח ומהנה עבור כולם, אם זה כרוך בהוצאות נוספות.

אז מה היתרונות של הערב?

ערב קריוקי הוא ערב שיכול להיות לא שגרתי, שונה מאשר עוד מפגש חברתי. תחשבו כי במהלך כל השנה יוצא לכם להיות במסיבות שונות שם הקהל הוא יותר פאסיבי ורק רוקד ואין לו כל אפשרות להיות אקטיבי בכלל במהלך הערב. ערב הקריוקי הוא אחר, הוא כזה שיאפשר לאורחים להיות אקטיביים יותר במהלך הערב ולבחור את השירים כרצונם.

אם בעבר היה נהוג לשיר בערבי קריוקי רק את שירי ארץ ישראל מה שהיה יותר שירה בציבור, כיום ניתן לשיר שירים שונים בעברית מכל הסוגים (מזרחית, רוק ישראלי וגם שירי ארץ ישראל) וכמובן שכיום ניתן גם לשיר שירים באנגלית, אך את זה צריך לארגן מבעוד מועד או לבקש בטרם האירוע.

עוד יתרון חשוב שיש בקריוקי שהוא פשוט מתאים לכולם, בין אם זה ילדים, בני נוער, צעירים אחרי צבא, מבוגרים אנשי גיל הזהב- כולם בסופו של דבר אוהבים לשיר. הערב הוא כמו חליפה שניתן להתאים אותה לקהל בלי שום בעיה. מנחה מקצועי ידע להתאים את עצמו בדיוק לקהל שמגיע לערב.

וכמובן שיתרון לא פחות חשוב, הוא המחיר שבו יהיה כרוך ארגון הערב. אם חשבתם לדוגמא להזמין תקליטן לדוגמא, סביר להניח שתשלמו את אותו המחיר גם על מנת להזמין מנחה לקריוקי עם כל הציוד הדרוש, אולי העלות תהיה טיפה גבוהה יותר אך תהיו בטוחים שבסופו של דבר זה יהיה שווה את זה.

צרו איתי קשר