ערב קריוקי כערב גיבוש

בהרבה מקרים חברות שונות רוצות לערוך ערבי גיבוש לטובת העובדים. אין ספק כי השגרה הלוחצת, העבודה הבלתי נגמרת והיעדים בהם צריכים לעמוד גורמים לשחיקה לא קטנה בקרב העובדים. לפעמים צריך לצאת קצת מהשגרה ולשפר את מצב הרוח של העובדים על מנת לתת להם עוד אנרגיה על מנת שיוכלו להמשיך בעבודתם בצורה יעילה.

קראו עוד »
איך יודעים לבחור מפעיל קריוקי?

החלטתם כי אתם רוצים לערוך ערב קריוקי מסיבה כלשהי, לכבוד מסיבת יום הולדת, מסיבת רווקים/רווקות, בר מצווה, או סתם ערב בו החלטתם לעשות שמח לכל החבר'ה. אין ספר כי קריוקי היא פעילות מהנה ביותר בה ניתן ליהנות, לצחוק ולשחרר כל מעצורים באמצעות השירה, שכן זוהי פעילות המיועדת לכל אדם שרוצה לשיר ולא משנה מהם כישורי השירה שלו.

קראו עוד »
קריוקי בפאבים ומסעדות

אין ספק כי אחד הטרנדים הגדולים בפאבים ומסעדות שונות זה ערב קריוקי שבועי. יש פאבים שיביאו גם הופעות חיות במהלך השבוע על מנת למשוך כמה שיותר קהל איכותי ולעשות עוד קצת קופה מהצד, אך פרט לכך גם לא יוותרו על הקריוקי, שכן זה משהו שלקוחות מאוד אוהבים ומגיעים ממש במיוחד עבורו.

קראו עוד »
היתרונות בערב קריוקי

כאשר אתם רוצים לארגן ערב נחמד לכל החברים, אין ספק שערב קריוקי הוא דבר שאתם לוקחים בחשבון. הכוונה היא לעשות ערב סוחף ותוסס בו כולם יוכלו לפרוק אנרגיות ולשיר כפי שירצו ללא חשש. כמובן שתמיד יש את האפשרות שבערב כזה יהיו ביישנים למיניהם שיהיה להם קצת יותר קשה לשיר לרוב כולם ירצו לשיר. קראו עוד »

איך גורמים למסיבת קריוקי להצליח

כאשר רוצים לערוך מסיבת קריוקי הרבה פעמים אנשים חוששים כי היא לא תצליח, כי האנשים שיגיעו לאירוע לא ממש יזרמו ויתביישו לעלות לשיר ובכך כל הערב ייהרס. לכן במקרה שכזה יש חשיבות מאוד גדולה באשר לאופן בו אתם מארגנים את הערב ולמי אתם פונים במקרה שאתם מארגנים את הערב הזה. קראו עוד »

שירה בציבור

עמי שמר.. כוורת..להקות צבאיות..יזהר כהן..ארץ ישראל היפה

''לכל אחד יש שיר'' החוויה של שירה בציבור הניחוחות הישנים שלא ייעלמו לעולם.. שירה בציבור חגיגה ישראלית וחום בטעם אישי ולכל הקהל אנו מתאימים את עצמנו אליכם ויוצרים ערב קסום ובלתי נשכח..

קראו עוד »

קריוקי לאירועים מיוחדים

קריוקי עם בן אקריש בוגר בת הספר למשחק ''בית צבי'' הינה חברה מובילה בתחום הפקות אירועים. קריוקי. מופעים ועולם הבמה בארץ..

קראו עוד »

קריוקי לילדים

איך גורמים לילדים לשיר בכיף 

ילדים ללא ספק אוהבים לשיר, במיוחד לאור העובדה שסדרות כדוגמת דה וויס או כוכב נולד נחשבות לסדרות טלוויזיה מאוד פופולריות. כיום כבר ניתן לארגן מסיבת קריוקי לילדים ותהיו בטוחים שהם ידעו לשיר מצוין. 

קראו עוד »

צרו איתי קשר