איך גורמים לילדים לשיר בכיף 

ילדים ללא ספק אוהבים לשיר, במיוחד לאור העובדה שסדרות כדוגמת דה וויס או כוכב נולד נחשבות לסדרות טלוויזיה מאוד פופולריות. כיום כבר ניתן לארגן מסיבת קריוקי לילדים ותהיו בטוחים שהם ידעו לשיר מצוין. 

 

עם זאת, בוודאי כאשר תארגנו לילדים מסיבת קריוקי הם ישאלו מה זה קריוקי?.

התשובה לכך היא מאוד פשוטה.

IMG 1459

באופן כללי קריוקי זוהי פעילות חברתית שמוצאה ביפן והיא מהר מאוד כבשה את העולם המערבי וכמובן שגם את ישראל. זה בגדול. עוד תשובה לשאלה מה זה קריוקי ניתן להציג בצורה הבאה: פשוט שרים שירים באופן פרסונלי או קבוצתי כאשר אין צורך להיות בעל כישורי שירה מיוחדים וזה כל הכיף בקריוקי.

IMG 2123

פרט לכך, הרעיון הוא שכל אחד יכול לשיר מה שהוא רוצה בהתאם להיצע השירים השונים שמציע מפעיל הקריוקי באותה המסיבה. במידה ומדובר על מסיבת ילדים כמובן, אז השירים יהיו בהתאם, שכן ילדים פחות מעניין לדוגמא שלמה ארצי או ברי סחרוף אלא שירים שיותר מוכרים להם מפסטיגלים לדוגמא, או מה שמופיע בערוצי הילדים השונים.

כאשר הילדים בוחרים שירים, מילות השיר יעלו על המסך ותהיה להם את ההזדמנות לעלות ולשיר. ברוב המקרים אם מדובר על מסיבה לילדים, יארגן מפעיל הקריוקי גם תחרות בין הילדים, לרוב תחרות בין הקבוצות כאשר ההורים הם אלו שמכריעים ביניהם (אל דאגה לרוב זה מסתיים בתיקו כאשר המטרה היא קצת לעורר את הילדים)

IMG 2003

אז בסופו של דבר, כאשר ילדים ישאלו אתכם , מה זה קריוקי תוכלו לומר להם שזוהי דרך מצוינת לשיר בלי לחשוש בכלל. בסופו של דבר זוהי פעילות מהנה שגם ילדים יכולים ליהנות ממנה. גם אם מזייפים, אפשר ליהנות, כך שכל ילד שאוהב לשיר בטוח ימצא עניים בפעילות חברתית זאת. אז נראה שיש לכם את כל ההסברים שצריך לשאלה מה זה קריוקי.

 

צרו איתי קשר