כאשר רוצים לערוך מסיבת קריוקי הרבה פעמים אנשים חוששים כי היא לא תצליח, כי האנשים שיגיעו לאירוע לא ממש יזרמו ויתביישו לעלות לשיר ובכך כל הערב ייהרס. לכן במקרה שכזה יש חשיבות מאוד גדולה באשר לאופן בו אתם מארגנים את הערב ולמי אתם פונים במקרה שאתם מארגנים את הערב הזה.

DSC 0120

לכן, אם אתם רוצים שהערב יצליח חשוב מאוד לשים אותו בידיים מקצועיות. הכוונה לשים את הערב בידיים מקצועיות מתבטאת בכך שאדם שהוא מומחה לדבר יוכל לנהל את הערב בראש טוב וידע להתאים את עצמו לקהל. מנחה קריוקי טוב הוא כזה שיודע להתחיל את הערב ברוגע יחסית ולאט לאט לשתף כמה שיותר את הקהל.

בערב קריוקי טוב אסור כמובן ללחוץ על הקהל שאולי מעט מתבייש בהתחלה לעלות על הבמה ולשיר, אלא אולי להתחיל במשהו המוני יותר, לגרום לכולם לשיר ביחד וככה לחמם את הערב לאט לאט עד שהקרח יישבר ואנשים כבר יתחילו לעלות על הבמה מיוזמתם ולבקש לשיר שירים שונים הפופולריים בערבי הקריוקי.

 

DSC 0013

 

אז מה ייחשב לערב קריוקי מוצלח?

ובכן יש מספר דרכים להבטיח כי ערב קריוקי יהיה מוצלח. ראשית כפי שציינו, חשוב מאוד לשים את הערב בידיים מקצועיות. נכון זה מאוד מפתה לעשות את הדברים לבד, אבל תחשבו שאתם רוצים להיות בראש שקט באירוע ולא לדאוג שהכל יעבוד כמו שצריך, בדיוק בשביל הדברים הללו יש אנשי מקצוע איכותיים שיעבירו לכם את הערב.

דבר נוסף, זוהי כמובן ההיענות של הקהל לערב. לא משנה אם מדובר על קהל של ילדים, נערים מבוגרים או אפילו אנשי גיל הזהב. כולם בסופו של דבר ירצו לשיר רק צריך להכין אותם לערב שכזה. אם אתם יודעים מראש שיש אנשים ביישנים בקהל או פחות זורם, מומלץ ואף כדאי שתגידו זאת לבעל המקצוע שמעביר את הערב הוא כבר ידע מה לעשות.

כמובן חשוב לבוא לערב קריוקי בראש טוב יחסית ואפשר לארגן מעט אלכוהול על מנת להשתחרר לטובת האורחים שמגיעים לאירוע (אלא אם זה ילדים ואז כלל אין על מה לדבר). פרט לכך אפשר גם לארגן שכל מי שעולה לשיר יקבל איזה שהיא הפתעה, אביזר או כל דבר אחר במטרה לגרום

לרצון לעלות ולשיר.

 

ואפשר להבטיח שהערב יצליח?
ברוב המקרים ערבי קריוקי מצליחים מאוד וכל המוזמנים לאותו הערב יצאו מערב בתחושה של שמחה והנאה מרובה. הרי האפשרות לעלות על הבמה, לשיר איך שרוצים גם אם זה כולל זיופים, צעקות וכדומה גורמת לכך שהרבה אנרגיות יכולות להיפרק במהלך הערב מה שניתן הרגשה טובה יורת.

צרו איתי קשר