עמי שמר.. כוורת..להקות צבאיות..יזהר כהן..ארץ ישראל היפה

''לכל אחד יש שיר'' החוויה של שירה בציבור הניחוחות הישנים שלא ייעלמו לעולם.. שירה בציבור חגיגה ישראלית וחום בטעם אישי ולכל הקהל אנו מתאימים את עצמנו אליכם ויוצרים ערב קסום ובלתי נשכח..

IMG 0164

בן אקריש שחקן במאי בוגר בית הספר למשחק ''בית צבי'' בלווי הנחיה סוחפת אל תוך הערב שירה חופשית כל השירים המוכרים לנו מכל הזמנים לכל הגילאים שירה בציבור בשילוב משחקי קהל שיצחיקו אתכם עד דמעות הינו ערב של כייף להעלות זיכרונות מתקופות שונות של מהלך חיינו..

האירוע הכולל הגברה איכותית ומקצועית המותאמת לכמות הקהל ושתתן לכולם את אווירת הערב..מיקרופונים למי שירצה לעלות לבמה ולשיר מסך מקרן להקרין את מילות השיר ולצבוע את הערב לצד השירה בציבור השמחה יש ברשותנו את כל רפרטואר השירים של הזמר העברי בתקופת שלשית גשר הירקון הדודאים ועוד ועד פוליקר ריטה אייל גולן אנו מתאימים את עצמנו אליכם ולסגנון שתבחרו במהלך הערב..

ניתן לשלב ריקודי עם הן במוזיקה הקלאסית לאותה תקופה והן במוזיקה המודרנית שמלווה אותנו עד היום

שירי אהבה שירי שיריי עונות שירי ילדים שירי ים תיכוניים שירי נוסטלגיה שירים לכל המינים שירים על אהבת הארץ ושירים של התחלה חדשה שירה בציבור לכל מטרה אירועים משפחתיים ימי הולדת מסיבת הפתעה יום נישואים ערב חברה ערב פרטי להקות זמר ארגונים או סתם סיבה למסיבה החלק ורגע בשירה בציבור שלוקח אותנו אחורה בזמן ובלי להרגיש מתחילם להיזכר ברגעים קסומים ומעלה תמונות מהחיים..שירה ספונטנית מרגשת מצחיקה שמפעילה את כל החושים והשרירים.

במידה ותרצו להוסיף צבע וניחוח נוסף יש אפשרות לשלב זמרת נגן פסנתר מקצועי סקסופון וכלי תיפוף

אנו מזמינים אתכם להתרגש מחדש ולהצטרף לקהל לקוחתנו נשמח לשרת אתכם בכל זמן ומקום קריוקי איכותי

צרו איתי קשר