בהרבה מקרים חברות שונות רוצות לערוך ערבי גיבוש לטובת העובדים. אין ספק כי השגרה הלוחצת, העבודה הבלתי נגמרת והיעדים בהם צריכים לעמוד גורמים לשחיקה לא קטנה בקרב העובדים. לפעמים צריך לצאת קצת מהשגרה ולשפר את מצב הרוח של העובדים על מנת לתת להם עוד אנרגיה על מנת שיוכלו להמשיך בעבודתם בצורה יעילה.

 

בהרבה חברות כיום בוחרים באפשרות של ערב גיבוש או יום גיבוש (לפעמים אפילו שניהם בנפרד), כאשר תמיד עולה השאלה כדאי לערוך את ערב הגיבוש. אחת הדרכים היותר טובות לערוך ערב גיבוש זה באמצעות ערב קריוקי. כמה שזה נשמע אולי מפדח בהתחלה, שירה ומוסיקה הם משהו

שכולם נהנים ממנו ויכולים לגרום לחיבור הקשר בין העובדים למנהלים.

 

וכולם ישירו?

ובכן, כאשר מארגנים ערב קריוקי צריך לקחת בחשבון כי תמיד יהיה את אלו שיתביישו לשיר או שיראו בזה משהו מיותר. לעומת זאת, תמיד יהיו את אלו שתמיד יסתערו על המיקרופון על מנת לשיר, גם אם הם מזייפים טיפה. במקרה של חברה, דווקא אלו יהיו המנהלים שירצו לשבור את הקרח ויעלו לשיר ראשונים ברוב המקרים.
חשוב לציין, כי ערב קריוקי שמונחה על ידי מנחה מקצועי, יכול להיות ערב מהנה, סוחף ומרגש כאחד, שכן מדובר על גורם "ניטרלי" שמעביר את הערב וידע להתחבר לקהל שלו היטב. במקרה שמדובר בחברה, ניתן יהיה לארגן "תחרויות שירה" בין העובדים למנהלים לדוגמא כאשר מנחה הערב הוא השופט.

 

שילוב עם דברים נוספים!!

 

ערב קריוקי לא חייב להיות הדבר העיקרי של הערב, אלא ניתן לשלב אותו עם דברים נוספים. במקרה שמדובר על גיבוש של עובדים, אפשר לשלב גם ארוחה מפוארת וכדומה. כך שכפי שאתם מבינים, ערב קריוקי הוא פתרון מצוין עבור חברות שרוצות לערוך ערבי גיבוש שונים במטרה לשפר את האווירה ומצב הרוח במשרד.

צרו איתי קשר